You are currently viewing Szybka i bezpłatna wycena przeszkleń i drzwi loftowych – przewodnik po konfiguratorze krok po kroku

Szybka i bezpłatna wycena przeszkleń i drzwi loftowych – przewodnik po konfiguratorze krok po kroku

Chcesz odmienić swoje wnętrze dzięki szklanym ściankom? Marzysz o drzwiach loftowych, które będą uzupełnieniem industrialnego stylu? A może chcesz rozjaśnić i powiększyć optycznie przestrzeń? Nie musisz już dalej szukać – zgłoś swój projekt do nas i otrzymaj bezpłatną wycenę! Jak to zrobić? Przeczytaj poradnik, który poprowadzi Cię krok po kroku przez nasz konfigurator.

Drzwi loftowe oraz przeszklenia to oryginalny sposób na zaaranżowanie przestrzeni w domu, mieszkaniu i biurze. Z ich pomocą odświeżysz swoje wnętrze, optycznie je powiększysz oraz nadasz mu charakteru. Pierwszym krokiem do zmiany jest indywidualny projekt oraz wycena – pomoże Ci w tym nasz konfigurator.

Jak otrzymać bezpłatną wycenę szklanej ścianki?

Oferowane przez nas szklane ścianki i drzwi są przygotowywane na zamówienie i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Korzystając z prostego konfiguratora, dostępnego na naszej stronie, otrzymasz orientacyjną bezpłatną wycenę swojej wizji. Bazując na przesłanych przez Ciebie danych, w ciągu 24 godzin przygotujemy projekt oraz oszacujemy wszystkie możliwe opcje, dzięki czemu podjęcie decyzji stanie się o wiele łatwiejsze. Przejdź na stronę z naszym konfiguratorem i wypełnij formularz!

Przewodnik po konfiguratorze krok po kroku

1. Rodzaj przeszklenia

Pierwszym krokiem jest wybór rodzaju przeszklenia – kliknij na interesujący Cię produkt. Twój wybór podświetli się na żółto.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rodzajach przeszklenia, sprawdź nasze produkty oraz obejrzyj galerię z realizacjami projektów naszych klientów.

2. Układ

Jeśli interesują się szklane drzwi, kolejnym krokiem jest wybór układu. W przypadku drzwi pivotowych, zawiasowych i przesuwnych do wyboru masz układ jednoskrzydłowy, dwuskrzydłowy oraz drzwi ze ścianką loftową.

W przypadku drzwi harmonijkowych koniecznie jest wskazanie ilości skrzydeł:

W sytuacji, gdy interesuje Cię sama szklana ścianka, przejdź do następnego kroku.

3. Wymiary otworu

Wymiary drzwi szklanych oraz ścianki loftowej są istotnym elementem decydującym o ostatecznej kwocie projektu. W tym celu należy zmierzyć wnękę, w której ma znaleźć się przeszklenie. Jak to zrobić? Zalecamy pomiar szerokości w 5 miejscach – ostateczna szerokość drzwi będzie mniejsza o 6 mm od najmniejszego wymiaru. Podczas mierzenia wysokości rekomendujemy natomiast pomiar w 3 miejscach – ostateczna wysokość drzwi będzie mniejsza o 3 mm od najmniejszego wymiaru.

Wymiary otworu podajemy w centymetrach:

Jeśli interesuje Cię szklana ścianka, która ma tworzyć kąt prosty, do wymiaru należy dodać profil stalowy o wymiarach 40x40x2 mm.

Bez obaw – nie potrzebujesz aptekarskiej dokładności! Wymiary podane w formularzu służą jedynie do przygotowania orientacyjnej wyceny. Dokładne pomiary zbierzemy osobiście na miejscu, po zaakceptowaniu wstępnego projektu.

4. Profil

Niezależnie od wybranego rodzaju przeszklenia oferujemy 3 szerokości profilu:

Wybór szerokości profilu zależy od Twoich preferencji – na grafikach możesz sprawdzić, jak prezentuje się dany wymiar.

5. Układ szprosów

Szprosy, inaczej zwane szczeblinami, to linie, które dzielą drzwi lub ściankę na mniejsze części. Pełnią funkcję estetyczną, dlatego wybór ostatecznego układu zależy od Twojej wizji – a jest z czego wybierać! Poszukaj inspiracji w naszych realizacjach i wybierz najlepszy układ dla siebie.

6. Szpros

Po wyborze układu wybierz rodzaj szprosu. Dostępne opcje to:

  • szpros naklejany – przyklejany do pełnego szkła
  • szpros konstrukcyjny – znajduje się na łączeniach mniejszych kawałków szkła

7. Rodzaj szkła

Do każdego oferowanego przez nas produktu możesz wybrać rodzaj szkła. Wykonywane przez nas drzwi i szklane ścianki są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz zmianę temperatur. Wybór zastosowanego szkła zależy więc w dużej mierze od Twoich preferencji oraz miejsca montażu. Jeśli zależy Ci na większej prywatności, wybierz szkło mleczne VSG, szkło przyciemniane lub matowe ESG. W aranżacjach w stylu loftowym najlepiej sprawdzi się szkło bezpieczne lub hartowane ESG.

8. Wykończenie ramy

Oprócz standardowego czarnego wykończenia oferujemy biel i inne kolory. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Jeśli interesuje Cię niestandardowy kolor, wybierz opcję “Inny kolor RAL” i podaj jego kod – dzięki temu będziesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie taki odcień, na którym Ci zależy.

9. Klamka i pochwyt

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę przeszklonych drzwi, ostatnim krokiem jest wybór klamki. Dzięki dostępności aż 9 opcji z pewnością wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Potrzebujesz szklanych drzwi do przedsionka lub biura? Wybierz klamki z zamkiem, które dodatkowo zabezpieczą wnętrze.

10. Dane zamawiającego

Ostatni krok to zostawienie swoich danych kontaktowych. Jest to również miejsce na wpisanie Twoich uwag do projektu – szklana ściana ma być postawiona między łazienką a sypialnią? A może w pomieszczeniu są skosy? Wpisz informacje w uwagach do zapytania – będą dla nas pomocne podczas przygotowywania wyceny. Do formularza możesz również dodać swój rysunek projektu lub zdjęcie wnęki, w której ma być zamontowane przeszklenie.

Po naciśnięciu “wyślij” pozostaje już tylko poczekać na informację zwrotną – otrzymasz ją na podany adres e-mail w ciągu 24 godzin!

Dodaj nasz adres kontakt@komak.com.pl do swojej listy kontaktów, aby nie umknęła Ci wiadomość!

Bezpłatna wycena – pierwszy krok do Twoich wymarzonych przeszkleń

Dzięki naszemu prostemu formularzowi w szybki sposób otrzymasz wstępną wycenę projektu drzwi loftowych lub szklanej ścianki. Jej szczegóły z przyjemnością omówimy wspólnie podczas rozmowy telefonicznej. A może masz inną wizję? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz